Keresés
 

   2022.01.11.
Mesés téli napok Horgoson

Mesés téli napok címmel szerveznek foglalkozást a magyarkanizsai József Attila Könyvtár horgosi fiókkönyvtárában. A 6 és 10 év közötti gyerekek különböző játékos, kézműves-foglalkozásokon vehetnek részt az elkövetkező napokban. 

Az első foglalkozáson minden a pöttyökről szólt Horgoson. Pöttyös blúzok, sálak, tárgyak, de még a felolvasott mese is a pöttyökről szólt. A gyerekek aktívan kivették a részüket minden programból.  

Az első alkalommal megszervezett téli szünidei foglalkozáson 23 gyerek vesz részt. A péntekig tartó programok alkalmával minden nap más témával foglalkoznak majd. 

Horvát Hilda könyvtáros elmondta, hogy a József Attila Könyvtár és a helyi Művelődési Ház közös programjairól van szó, a téli szünet utolsó hetében. Játékos foglalkozásokkal, kézműves foglalkozásokkal, rejtvényekkel, feladványokkal készültek a gyerekeknek, meséket is mondtak nekik. 

A gyerekekből álló csoportok a foglalkozások alkalmával pontokat gyűjtenek. A hét végén pedig a legjobbak meglepetésben részesülnek majd. 

Bővebben: 




Mesés téli napok Horgoson