|
Magyarkanizsa Község Ifjúsági Irodája támogatja a Vegye el a számlát és nyerjen akciót. Az igazság kedvéért azt is be kell ismerni, hogy egy pici önérdek is van e döntés hátterében. Az Államigazgatási és Helyi Önkormányzati Minisztérium, amikor meghirdette a nyereményjátékot, egy versenyt is indított. Azok a községek, ahonnan a legtöbb számla érkezik be, pénzt nyernek, amit oktatási és ifjúsági programokra költhetnek. A magyarkanizsai fiataloknak vannak ötleteik és álmaik, például most kezdtek egy közösségi tér kialakításába, el tudnák tehát azt a pénzt költeni.
Ivanović Laura, Magyarkanizsa Község ifjúsági koordinátora is azt mondja, ha összegyűjtjük a számlákat, s be is küldjük azokat, azzal nemcsak magunknak adjuk meg az esélyt, hogy gépkocsit vagy lakást nyerjünk, hanem a közösséget is segíthetjük.
Bővebben:
Magyarkanizsa: Gyűjtsék a számlákat, nyerjenek pénzt a fiataloknak!
|